Bestuur

burgemeester

Huub Broers
tel. 04 381 99 56
gsm: 0476 97 99 40
e-mail: huub.broers@devoor.be

eerste schepen

Jacky Herens
e-mail: jacky.herens@devoor.be
gsm: 0476 97 99 43

tweede schepen

William Nijssen
e-mail: william.nijssen@devoor.be
gsm: 0476 97 99 44

derde schepen

José Smeets
e-mail: jose.smeets@devoor.be
gsm: 0476 97 99 42

voorzitter

Jean Duijsens
e-mail: jean.duijsens@devoor.be
gsm: 0476 97 99 41

gemeenteraadsleden

Jean Duijsens: Voorzitter (Voerbelangen)
Huub Broers: Burgemeester (Voerbelangen)
Jacky Herens: 1ste schepen (Voerbelangen)
William Nijssen: 2de schepen (Voerbelangen)
Yolanda Daems (Voerbelangen)
Rik Tomsin (Voerbelangen)
Marina Slootmaekers (Voerbelangen)
Jean-Marie Geelen (Voerbelangen)
Anne-Mie Palmans-Casier (Voerbelangen)
Mathieu Paggen (Voerbelangen)

José Smeets: 3de schepen (R.A.L.)
Jean Levaux (R.A.L.)
Gregory Happart (R.A.L.)
Benoit Houbiers (R.A.L.)
Roger Liebens (R.A.L.)

secretariaat

Maike Stieners
Secretaris gemeente & OCMW
tel. 04 381 99 55
e-mail: maike.stieners@devoor.be

financieel beheerder

Hanne Muermans
tel. 04 381 99 52
e-mail: hanne.muermans@devoor.be

gemeentebestuur

Gemeenteplein 1
3798 VOEREN

tel. 04 381 99 40
e-mail: info@devoor.be

Diensten

Onthaal

Josine Walpot
Administratief assistente
tel. 04 381 99 40
e-mail: josine.walpot@devoor.be

Algemeen beleid en Communicatie

Erika Brouwers
Communicatie
tel. 04 381 99 54
e-mail: erika.brouwers@devoor.be

Pascalle Rassin
Secretariaat algemene zaken
tel. 04 381 99 53
e-mail: pascalle.rassin@devoor.be

Grondgebiedzaken

Openbare werken
Emiel Lemmens
Coördinator openbare werken
tel. 04 381 99 44
e-mail: emiel.lemmens@devoor.be

Melissa Collings
Administratief medewerkster openbare werken
tel. 04 381 99 45
e-mail: melissa.collings@devoor.be

Ruimtelijke Ordening
Roland Vanmuysen
Stedenbouwkundige
tel. 04 381 99 46
e-mail: roland.vanmuysen@devoor.be

Denise Franssen
Administratief assistente ruimtelijke ordening
tel. 04 381 99 47
e-mail: denise.franssen@devoor.be

Burgerlijke stand en Bevolking

Sylvie Liebens
Administratief medewerkster
tel. 04 381 99 50
e-mail: sylvie.liebens@devoor.be

Vanessa Broun
Administratief medewerkster
tel. 04 381 99 51
e-mail: vanessa.broun@devoor.be

Lokale economie en handel

Vanessa Broun
Administratief medewerkster
tel. 04 381 99 51
e-mail: vanessa.broun@devoor.be

Financiën en Interne zaken

Josette Thijs
Gemeentelijke financiën
tel. 04 381 99 57
e-mail: josette.thijs@devoor.be

Nicole Cloos
Politie- en gemeentelijke financiën
tel. 04 381 99 58
e-mail: nicole.cloos@devoor.be

Edith Deckers
Gemeentelijke financiën
tel. 04 381 99 59
e-mail: edith.deckers@devoor.be

Hanne Muermans
Financieel beheerder
tel. 04 381 99 52
e-mail: hanne.muermans@devoor.be

Bibliotheek

Berneauweg 40
3798 VOEREN

tel. 04 381 34 28
e-mail: bib@devoor.be
http://voeren.bibliotheek.be/

Erwin Pasmans, bibliothecaris
Erwin Vroonen, administratief medewerker

Vrije tijd en Sociale zaken

Erwin Pasmans
Diensthoofd, bibliothecaris
tel. 04 381 34 28
e-mail: erwin.pasmans@devoor.be

Leefmilieu

Judith Voets
Duurzaamheidsambtenaar
tel. 04 381 99 42
e-mail: judith.voets@devoor.be

Mireille Pluskin
Administratief medewerkster
tel. 04 381 99 43
e-mail: mireille.pluskin@devoor.be

Adviesraden

milieuraad

Judith Voets
e-mail: judith.voets@devoor.be
tel. 04 381 99 42

jeugdraad

Erwin Pasmans
e-mail: erwin.pasmans@devoor.be
tel. 04 381 34 28

Josine Walpot
e-mail: josine.walpot@devoor.be
tel. 04 381 99 40

sportraad

Erwin Pasmans
e-mail: erwin.pasmans@devoor.be
tel. 04 381 34 28

bibliotheekbeheersorgaan

Erwin Pasmans
e-mail: erwin.pasmans@devoor.be
tel. 04 381 34 28

gemeentelijke commissie voor ruimtelijke ordening

Koningin Astridlaan 50, bus 1
3500 HASSELT

tel. 011 74 21 00

Verantwoordelijke: Ivo Palmers

gemeentelijke raad voor ontwikkelingssamenwerking (GROS)

Erwin Pasmans
e-mail: erwin.pasmans@devoor.be
tel. 04 381 34 28

seniorenadviesraad (SAR)

Erwin Pasmans
e-mail: erwin.pasmans@devoor.be
tel. 04 381 34 28

Andere

politie

Lokale Politie Voeren
Einde 92
3790 SINT-MARTENS-VOEREN

e-mail: politievoeren.policefourons@skynet.be
tel. 04 381 99 99
GSM: 0476 97 99 30 (interventieploeg)

brandweer

Operationele Pre-Zone Limburg-Oost
Post Voeren
Schietekamer 6
3798 's-Gravenvoeren

tel. 089 35 28 88
noodnummer: 112

OCMW

Gemeenteplein 1
3798 VOEREN

tel. 04 381 99 40
e-mail: info.ocmw@devoor.be

pwa

Daisy Renaers

e-mail: pwa.voeren-ale.fourons@publilink.be
tel. 04 381 99 63

rode kruis

p/a
Rode Kruis Limburg - Saskia Martens
Boomkensstraat 303
3500 HASSELT

e-mail: voorzitter@voeren.rodekruis.be
tel. 011 28 09 24

wit-gele kruis

Afdeling Riemst-Voeren
Tongersesteenweg 24
3770 RIEMST

e-mail: riemst@limburg.wgk.be
e-mail: gwenda.meens@limburg.wgk.be
tel. 012 45 53 60
fax 012 45 53 59

UNIZO

Unizo-Limburg
Maastrichtersteenweg 254
3500 HASSELT

e-mail: limburg@unizo.be
tel. 011 26 30 30
fax 011 23 21 04

Toerisme Voerstreek

Pley 13
3798 VOEREN

www.voerstreek.be
e-mail: info@voerstreek.be
tel. 04 381 07 36

Contact

Gemeente VoerenGemeenteplein 13798 VoerenE info@devoor.beT 04 381 99 40F 04 381 22 27
stratenplan.img

Openingsuren AC de Voor

Openingsuren AC de Voor